אחד התחומים החזקים היום בתעשייה הישראלית זה עיצוב גרפי ובניית אתרים. בתחום זה יש אינספור עבודות על כך נרחיב בפסקאות הבאות. כולנו יודעים שלפני שבוחרים מקצוע והולכים ומשקיעים שנים בלימודים צריכים לדעת אם שווה לאחר שמסיימים את הלימודים את ההשקעה. בכתבה אסביר לכם למה מומלץ ללמוד את תחום העיצוב הגרפי וכיצד אפשר להשתלב בתחום במהירות ישירות לאחר הלימודים. בכתבה אנחנו לכם שיעור הסבר מוסברים בעברית על ידי מרצים עיצוב גרפי ומתאימים לכל אחד שרוצה להבין מה קורה בעולם זה

האם אפשר לעבוד בתחום אחרי קורס עיצוב גרפי

בסיום לימודי עיצוב גרפי אפשר לעבוד במספר תחומים החל מחברות הייטק ואינספור משרדי פרסום לאחר סיום הלימודים וגם בתקופת הלימודים. בתי דפוס והוצאות לאור משתמשים בגרפיקאים כדי לתת פתרונות להכנה של ספרים ועיצובים שהולכים לעולם הדפוס. משרדי הפרסום שמשתמשים במעצבים גרפיים כדי לקדם עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. אם בעבר רוב הבוגרים של מסלול עיצוב גרפי היו הולכים אך ורק לעבוד בעולם הדפוס או משרדי פרסום היום המצב שונה. הטכנולוגיה שינתה את הפנים של עולם השיווק בעשור האחרון וחברות היי-טק שואבות אינספור מעצבים גרפיים שיעבדו בשיתופי פעולה עם מאפיינים ומתכנתים. בחברות הייטק בשכר מאוד גבוה מה שגרם למעצבים גרפיים לעבור ולעבוד בהייטק. המעבר המסיבי של מעצבים גרפיים מעולם הפרסום לעולם ההייטק ייצא משבר תעסוקתי מאוד חמור במדינת ישראל ונוכל לראות שיש מחסור בכוח אדם.

את המחסור בכוח אדם אפשר לראות דרך אינספור קבוצות פרסום של מדור דרושים בפייסבוק או באתרים שונים. מרבית הבוגרים בעולם העיצוב הגרפי מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית ולפתוח עסקים עצמאיים ולהיות פרילנסרים. מי שבוחר להיות פרילנס יכול לתת שירותי גרפיקה ופרסום גם לעולם הדפוס וגם לעולם ההייטק יחדיו.

למידת המקצוע בצורה מקצועית מה לומדים

כדי להיות מעצבים גרפיים צריכים ללמוד את התחום בצורה מקצועית החל  מהבנה מעמיקה של מה זה עיצוב גרפי בשימוש חוקי העיצוב ועד בנייה של גרפיקה תוך שימוש בחוקי הקומפוזיציה בתורת הצבעים בעולם העיצוב. לכל אורך הלימודים בונים תיק עבודות שכוללים פרסומות שמכינים לעולם הרשתות החברתיות ועד למיתוג עסקים כגון לוגואים ועוד נושאים נוספים. התוכנות הגרפיות הם כלי העבודה של המעצבים הגרפיים ואיתם אפשר לבטא את כל התחום דרך האלמנטים ויזואלים.

שימוש בתוכנות העיצוב גרפי לבנייה של תיק עבודות

תוכנות בעיצוב הגרפי  חברת אדובי ומעצבים גרפיים משתמשים אך ורק בפוטושופ – אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל תוכנה יש לה תפקיד אחר בעולם העיצוב הגרפי והשילוב בין כולם מאפשר למעצבים גרפים להוציא כל פלטפורמה עיצובית שאמורה להיות לקידום מכירות של עסק או לשווק מוצרים על ידיה אפליקציות שונות. תיק עבודות  הדבר החשוב ביותר היום כדי להתחיל לעבוד בתחום זה ולא תעודות. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם אם תיק העבודות לא נראה מקצועי ומאוויר טרנדים חדשים בעולם העיצוב לא תוזמנו לרעיונות עבודה.

על למידה אונליין שמעתם בעיצוב גרפי?

בתחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד בשיטת לימודים אונליין דרך למידה אישית אחד על אחד. תוכלו לראות בקישור הזה מכללה מומלצת לעיצוב גרפי המלמדת מהבית. יש אינספור דרכים ללמוד את התחום הזה אנו נמליץ לכם על למידה אישית כי זה מאפשר לכם לקבל את כל תשומת הלב ותיק העבודות שלכם יהיה איכותי יותר.  במתכונת של שיעורים פרטיים תקבלו תעודה בסיום הלימודים ותבנו תיק עבודות לכל אורך הקורס. בלמידה אישית אונליין המורה יכול לעבוד אתכם אחד על אחד דרך שיתוף מסכים. המורה יושב מעבר לקו ומסביר לכם איך לעצב גרפיקה איכותית בתוכנות של אדובי. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות כי זה הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל ולעבוד בחברות הייטק או משרדי פרסום.