מדריכים ושיעורי יוטיוב לתוכנות עיצוב וגרפיקה חינם

מחפשים ללמוד גרפיקה ועיצוב ממוחשב חינם? רוצים לראות מדריכים לתוכנות גרפיקה ממוחשבת עם שיעורים בעברית חינם? אספנו לכם אינספור אתרים עם כל התוכנות הגרפיות של חברת אדובי עם הסברים רחבים כיצד ללמוד את התחום הזה בחינם. בקישור הבא יש לכם מעל 1253 שיעורי גרפיקה חינם מדריכים לתוכנות גרפיות זה דרך מעולה להתחיל לעבוד בעיצוב גרפי כי תוכלו להבין מה קורה בתוכנות גרפיות ואיך מעצבים עובדים במשרדי הפרסום. מדריכים אלה לתוכנות עיצוב גרפי מוסברים בשפה העברית ותוכלו על ידי צעד-אחר-צעד לגלות את עולם הפוטושופ לעיצוב תמונות. אילוסטרייטור להכנת לוגואים מקצועיים, תוכנות להכנת קטלוגים ואנימציה ובניית אתרים ועוד.

דוגמה מאוסף השיעורים שתמצאו בקישור

מה זה פוטושופ?

פוטושופ תוכנה מספר אחד בשימוש מעצבים גרפיים וגרפיקאים שמאפשרת ליצור מניפולציות על תמונות. התוכנה שימושית מאוד במשרדי הפרסום וחברות היי-טק ואיתן אפשר לקדם עסקים על ידי הכנה של פרסומות ובאנרים לכל תחום. אם אתם מכינים פרסומת  לרשת החברתית פייסבוק לדוגמה פוטושופ תאפשר לכם להגיע לרמות מאוד גבוהות בעיצוב וליצור מניפולציה גרפית. תוכל לקחת כל תמונה ולתת לה אפקטים או פילטרים שתוכנת פוטושופ יודעת לעשות.

המדריכים בתוכנות הגרפיות מתאימים גם לצלמים שרוצים לתקן תמונות לאחר צילום. כולנו יודעים שצלמים לא תמיד מצליחים להוציא מהתמונה את המקסימום ולכן פוטושופ מאפשרת לעבד את הגרפיקה בצורה מדהימה.

האם רק פוטושופ מסוגלת לעשות אפקטים בעולם הגרפיקה הממוחשבת?

התשובה היא לא על תוכנת אילוסטרייטור לא שומעים הרבה אבל היא מאוד פופולרית בעולם העיצוב הגרפי דרכה אפשר להגיע לרמות מאוד גבוהות בהכנת מיתוג גרפי החל בבנייה של לוגו מעוצב עם שימוש של מעברי צבעים ועוד. בשיעורים המצורפים תוכלו לראות דוגמאות רבות על נושאים אלו שנעשו על ידי מעצבים גרפים

האם אני יכול להיות מעצב גרפי אם אני אדע להשתמש בתוכנות הגרפיקה?

התשובה היא לא. אם יודעים תוכנות גרפיקה ממוחשבת לא תמיד יודעים לעצב, כדי לעצב גרפיקה בצורה מקצועית צריך ללמוד את כל חוקי העיצוב שכוללים הבנה קונספטואלית של כיצד להעביר מסרים חברתיים או שיווקיים בצורה נכונה. עולם העיצוב הגרפי כולל אינספור חוקים שמעצבים גרפיים לומדים בתקופת הלימודים. התוכנות הגרפיקה הם מרכיבים ודרכם אפשר לקחת את כל חוקי העיצוב ולהשתמש בתוכנות הגרפיקה.

כדי לעבוד בתחום עיצוב גרפי עליכם לבנות תיק עבודות.   תיק עבודות הוא הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל למקומות עבודה או לעבוד במשרדי הפרסום. אף אחד לא מעניין אותו איפה אתם הולכים ללמוד או אם למדתם את התחום הזה לבד מה שחשוב זה אך ורק שאתם יודעים להעביר מסרים בצורה מקצועית תוך שימוש בצבעים על פי חוקי תורת הצבעים. כולנו יודעים שכל צבע יש לו משמעות וכשמסתכלים על צבע בפרסומת או כשמכינים לוגו הוא מעביר רגשות מסוימים. כדי לעצב לוגו בצורה נכונה עליכם להשתמש בצבעים המקובלים בתעשייה. תחילה תבינו מיהו קהל היעד שלכם ורק לאחר מכן תתחילו להשתמש בצבע הנכון שמותאם לקונספט העיצובי שאותו אותו אתם בונים. ברגע שמעצבים גרפיקה בצורה לא מקצועית או משתמשים בתמונה לא איכותית לפרסומת זה גורם למודעה להראות לא מקצועית ולעשות נזקים בלתי הפיכים לאלה שאתם מפרסמים עבורם.