כל מה שרציתם לדעת על אילוסטרייטור – שיעורי יוטיוב חינם

רוצים לדעת מה תוכנת אילוסטרייטור מסוגלת לעשות? מה מעצבים גרפיים עושים עם אילוסטרייטור במשרדי פרסום בחברות היי-טק? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים מדהים שיסביר לכם כמה כל לעצב בתוכנת אילוסטרייטור ולהכין גרפיקה ממוחשבת וקטורית בתוכנה. על שיעורים בחינם מוסברים לכם בשפה העברית בתולו ותוכלו לראות איך אפשר לעשות עיצובים מדהימים על ידי פקודות ממש פשוטות. השיעורים מתאימים למתחילים וגם לכאלה שרוצים לקבל מושג מה זה אילוסטרייטור אם יש לכם ניסיון בתוכנה בהחלט תוכלו לשדרג את תיק העבודות שלכם באמצעות הידע שתצפו בסרטונים האלה

אילוסטרייטור בשימוש מעצבים גרפיים

אילוסטרייטור היא תוכנה מרכזית מאוד במהלך  מסלולי הלימוד מעצבים גרפיים וגרפיקאים. באמצעות התוכנה מכינים המעצבים את כל מה שקשור למיתוג עסקים החל מבניית תדמית העסק בשימוש אלמנטים ויזואליים צורות גרפיות עד להכנת הלוגו וכל מה שקשור לכך. תיק עבודות של מעצבים גרפיים חייב לכלול עבודות בתוכנות אילוסטרייטור במיוחד ופוטושופ יחדיו. לכל אורך הלימודים תפתחו את הכישרון העיצובי  תוך מתן דגש על ציור לעסקים.

אילוסטרייטור ועולם הציור

‏אילוסטרייטור נחשבת לתוכנת ציור ואיור ודיגיטלי מספר אחת, באמצעותה אפשר להגיע לסגנונות איור מאוד גבוהות. התוכנה שימושית מאוד בחברות אופנה ומעצבי אופנה מכינים את כל תיק העבודות שלהם שכולל תיק מוצר לבגדים באמצעות תוכנה זו. התוכנה מאפשרת הנפשות והצללות ברמה מאוד גבוהה ואפשר לאחר מכן להוציא את כל הגרפיקה לתוכנות אנימציה והמשך ביצוע הנפשות.

קורס אילוסטרייטור אונליין באמצעות האינטרנט – ללמוד אונליין מהבית אחד על אחד איך זה קורה?

את תוכנת אילוסטרייטור אפשר ללמוד בחורה פרטית ואישית במתכונת של שיעורים פרטיים ללימודי תעודה. תוכלו לראות בקישור הבא סרטוני הסבר מדהימים על אילוסטרייטור ואפשרות ללמידה מהבית עם מורים פרטיים אחד על אחד.  בית הספר מספק לכם תוכנה שמאפשרת למורה לצפות במסך שלכם ולהדריך אותכם אחד על אחד בצורה פרטית ואישית מהבית.  במהלך השיעור תקבלו הסברים מעמיקים על פקודות שונות בתוכנה ותלמדו טכניקות עיצוביות.

אילוסטרייטור תרגילים לפיתוח היצירתיות

לאחר ההסבר של המורה אתם תצטרכו לתרגל את כל החומר בצורה מלאה. במידה ויש תרגיל שהוא לא ברור המורה לא יכול להתקדם לנושאים חדשים עד שכל החומר לא ברור לכם בצורה מלאה. בסיום כל שיעור תקבלו שיעורי-בית ותרגילים כדי לחזור על מה שלמדתם ולפתח איתכם ביחד את כל נושא היצירתיות. זה לא משנה עד כמה אתם יודעים את תוכנת אילוסטרייטור זה חשוב לדעת איך לפתח ולהכין עיצובים גרפיים ברמה מאוד גבוהה. התמיכה היא לא רק בשיעור עצמו ותוכלו משיעור לשיעור לקבל גם פתרונות דרך כל המדיות האפשריות בקשר אישי עם המורה שלכם. בסיום הקורס תקבלו תעודה מקצועית שתסכם את כל הנושאים שלמדתם במסלול לימודי אילוסטרייטור. תוכלו לצפות בשיעורי דוגמה ולקבל מידע מה תלמדו במסגרת הדרכה אונליין אחד על אחד. צפייה נעימה