הסברים חינם איך להשתמש בתוכנת אינדיזיין INDESIGN אונליין

רוצים לדעת מה אינדיזיין עושה בחברות והוצאות לאור? כיצד מעצבים גרפים מכינים ספרים וחוברות דרך תוכנה אינדיזיין? למה אינדיזיין נחשבת לתוכנת עימוד מספר 1? הכנו לכם אוסף של סרטונים שיסבירו לכם איך להשתמש בתוכנת אינדיזיין INDESIGN כדי לתת לכם טכניקות עיצוביות ולהסביר לכם למה אינדיזיין שימושית מאוד בעולם עיצוב גרפי ותקשורת חזותית. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להבין מה התוכנה מסוגלת ואם יש לכם כבר ידע בתוכנה זו בהחלט תוכלו לקבל טיפים מעשיים לשדרוג תיק העבודות שלכם ועוד. במהלך השיעורים תוכלו לראות כיצד מעצבים גרפיים עובדים במשרדי פרסום ולקבל מידע מה זה בכלל עולם העיצוב הגרפי.

אינדיזיין בשימוש מעצבים גרפיים

אינדיזיין בשימוש מעצבים גרפיים מאפשרת לקבל מלל מתוכנות אחרות ולסדר אותם בעמודים תוך שילוב גרפיקות מתוכנות אחרות. העבודה של המעצבים הגרפיים מתבצעת בחברות להוצאה לאור ודרך תוכנה זו אפשר לעצב  ספר או קטלוג. התוכנה מתחברת נהדר עם תוכנות של חברת אדובי כגון שימוש בתוכנת הפוטושופ וההכנסה לתוך האינדיזיין או לקיחת גרפיקה מתוך תוכנת אילוסטרייטור וההכנסה בתוך עמודים באינדיזיין.

‏indesign נחשבת לתוכנה משלימה והיא פחות תוכנת עיצוב כלומר רוב העיצובים שרואים בתוך תוכנת אינדיזיין מגיעים מתוכנות אחרות. התוכנה היא תוכנה טכנית בלבד להכנת ספרים וחוברות והיא לא נותנת פתרונות דיגיטליים להכנת לוגואים או עיבוד גרפי של תמונות לכן התוכנות האחרות של הדובי משלימות את כל הצרכים שאינדיזיין לא מסוגלת לעשות.

תוכנה להכנת ספרים ובשימוש הוצאות לאור

התוכנה מאוד שימושית בחברות להוצאה לאור ובתי דפוס. גרפיקאים שמקבלים מהמעצבים הגרפיים את הספר בקובץ indesign מסדרים אותו לפי הסידור המקובל כדי להדפיס את זה במכונה בצורה הטובה ביותר. התוכנה היא ידידותית מאוד בבתי דפוס כי איכות ההדפסה הוא מאוד גבוה. הפקות ספרים בתוכנת אינדיזיין מאפשר לסופרים להכין את כל הטקסטים והכיתוב בתוכנת וורד לדוגמה ולאחר מכן לשלוח את זה למעצבים גרפים כדי שיסדרו את זה לספר מעוצב או קטלוג בעמודים.

 ללמוד אונליין את אינדיזיין אחד על אחד עם המורה הפרטי שלך ללימודי תעודה ושליטה בעיצוב גרפי

תוכנת אינדיזיין אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי כחלק ממסלול לימודי מעצבים גרפיים או בצורה של קורס פרטי אישי אחד על אחד אונליין. בית הספר יספק לכם תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על תוכנת אינדיזיין שלכם תוך שיתוף מסכים תוכלו בקישור הבא לראות איך סטודנטים לומדים אחד על אחד כל זה מהבית בצורה פרטית ואישית. בקישור שצירפנו תוכלו לראות סרטון הסבר בעברית על יכולות תוכנת אינדיזיין כדי להבין איך גם אתם יכולים ללמוד מהבית לכל מטרה. במסגרת הלימודים תקבלו תרגילים ושיעורי הבית כדי לבנות ספרים וחוברות המטרה בלימודים לפתח לכם את היצירתיות העיצובית תוך מתן דגש לדרישות של הוצאות לאור ובתי דפוס.