מחפשים ללמוד את תוכנת גרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטור דרך האינטרנט? אין לכם זמן ללכת למקומות לימוד שמלמדים את התוכנה? רוצים ללמוד בערב או בימי שישי גרפיקה ועיצוב? תוכלו ללמוד הכל דרך האינטרנט עם מורה פרטי  ואישי. המורים  מחוברים אליכם ישירות למחשב דרך תוכנת חיבור. בכתבה הכנו לכם סרטון הסבר למה אילוסטרייטור מסוגלת וניתן לכם פרטים מלאים כיצד גם אתם יכולים ללמוד בהוראה פרטית ואישית כל זה מהבית עם מורה שיושב מעבר לקו ומנחה אתכם אחד על אחד איך לעצב גרפיקה מקצועית לתיק עבודות או לשימוש אישי. כל זה דרך האינטרנט בצורה המקוונת. הדגש בלימודים זה לימוד אישי בדיוק כמו שיעורים פרטיים מתקיימים פרונטאלית רק שפה הכל הולך  אחד על אחד.

לימודי אילוסטרייטור אונליין איך מתבצעים

לימודי אילוסטרייטור מתקיימים אחד על אחד דרך תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לצפות במסך שלכם. במהלך השיעור המורה יזיז לכם את העכבר ויסביר לכם איך לעצב גרפיקה בתוכנת אילוסטרייטור. תוכנת החיבור מאפשרת שיחה דרך המחשב בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת. השיעור הוא אישי ומאפשר למורה לעבוד על תוכנת הגרפיקה לכאורה היה אתכם.

מהלך השיעור אילוסטרייטור עם מורה פרטי

במהלך השיעור המורה יסביר לכם איך לעצב גרפיקה בתוכנת אילוסטרייטור. לאחר ההסבר של המורה תצטרך לתרגל את החומר מול המורה. המורה רואה את המסך שלכם אז זה הוא יכול לראות כל שלב מה אתם עושים ולאן אתם הולכים בתוכנה. במידה ויש נושא לא ברור המורה יחזור   שוב כדי לחזק אותכם ולהסביר לכם את המהלכים צעד אחר צעד בצורה פרטית ואישית. בשיטת לימודים זו היחס האישי הוא מופנה רק אליכם למורה אין עוד תלמידים בשיעור כך שיכול לעזור לכם בכל שאלה ושלב ולתת לכם את הביטחון האישי בתוכנה  הגדולה כמו אילוסטרייטור. השיחה מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת שיחה רגילה לכל דבר. תוכלו לצפות בקישור הבא כיצד לומדים סטודנטים בתחום עיצוב גרפי וכל זה אחד על אחד מהבית תוכלו לצפות בסרטונים והסברים נוספים וליצור קשר כדי לקבל הצעת מחיר לימודי תוכנת אילוסטרייטור או כל מסלול אחר.

עיצובים ודוגמאות לתיק עבודות – תעודת סיום לימודים

במהלך הלימודים תלמדו את כל כלי התוכנה בצורה מקצועית ותעצבו ולוגואים או עיצובים שונים שתוכנת אילוסטרייטור יכולה לעשות. במהלך הלימודים תלמדו גם לצייר באופן דיגיטלי ולהכין מודעות ופרסומות לקידום מכירות ושיווק עסקים דרך תוכנת אילוסטרייטור. בסיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית שמסכמת את כל הנושאים שלמדתם בתוכנת אילוסטרייטור.

למידת התוכנה אדובי ILLUSTRATOR

למידת התוכנה מתבצעת לאין ספור נושאים. אילוסטרייטור משרתת קהלי  יעד רבים ולא רק מעצבים גרפיים. נוכל לראות מעצב אופנה שמוציאים בתוכנה פתרונות דיגיטליים להכנת סקיצות אופנה ובנייה של תיק מוצר. מעצבים גרפיים שבונים בתוכנה תדמית אישית לעסקים החל מלוגואים עד כרטיסי ביקור. וציירים שמוצאים בתוכנה פתרונות קלים לציור דיגיטלי ישירות במחשב. בסופו של דבר כולם לומדים את אותם הכלים רק שכל אחד לוקח מהתוכנה מה שהוא רוצה.