קורס בניית אתרים אונליין עם מורה פרטי מעבר לקו אחד על אחד באינטרנט

מחפשים ללמוד עיצוב ובניית אתרים אונליין באינטרנט? אין לכם זמן ללכת לבתי ספר לבניית אתרים? עסוקים עם עבודה וחולמים לעצב אתרים? אתם בכתבה תוכלו לקבל פרטים איך לומדים מהבית עם מורים פרטיים וכל זה במתכונת של שיעורי גרפיקה ועיצוב אונליין. בכתבה תוכלו לראות שיעורי יוטיוב חינם שהכנו במיוחד עבורכם.

לימודי בניית אתרים השפה העיצובית

במסגרת לימודי בניית אתרים לא לומדים רק את התוכנות המקובלות בשוק העיצוב כמו וורדפרס אלמנטור לומדים את כל השפה העיצובית שעומדת מאחורי בניית אתרים. הלימודים כוללים הבנה מעמיקה של חוויית המשתמש  כיצד למכור בצורה נכונה דרך אתר האינטרנט ולעזור לקידום המכירות של העסקים. כיום עסקים ללא אתר אינטרנט לא יכולים להגדיל את מערך השיווק והמכירות שלהם. הלימודים כוללים תרגילים ושיעורי בית לכל אורך הקורס כדי לתת מיומנויות לסטודנטים בבניית אתרים באופן שוטף. התוכנות הנלמדות הם וורדפרס ואלמנטור ושימוש של תוכנות האפליקציה. היום כמעט כל אתר אינטרנט צריך להיות מותאם לנייד ועל כך שמים דגש מאוד רחב ללימודי בניית אתרים.

חווית משתמש UI – UX אפיון והצלחת העיצוב בגרפיקה

חווית המשתמש בלימודים כוללים הבנה מעמיקה של מיהו קהל היעד שלנו. נלמד להניח את האלמנטים בצורה שתהיה נוכל הגולשים לקבל מידע באתר אינטרנט. במסגרת לימודי עיצוב אפליקציות חווית משתמש  נכנסת כגורם מאוד וחשוב והבנה מעמיקה של כיצד האפליקציה אמורה להיות תוך שיתוף פעולה.

איך לומדים מהבית אונליין עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט

לימודי בניית אתרים באינטרנט מתבצעים דרך תוכנה שיתוף מסכים שמאפשרת למורה הפרטי שלכם לעבוד ישירות על המחשב. הלימודים מתקיימים במתכונת של שיעורים פרטיים אחד על אחד פעם בשבוע כדי לאפשר לסטודנטים לחזור על החומר הלימודים בצורה מעמיקה. לימודים אונליין מתקיימים תוך הסבר אישי אחד על אחד איך לעבוד על תוכנות בניית אתרים תוך מתן דגש על חוקי עיצוב אתרים וגרפיקה. תוכלו לראות בקישור הבא מאוד דוגמאות והסבר רחב יותר על מסלול הלימודים. במהלך השיעור המורה יסביר לך נושא מסוים ובמידה ויש נושאים שהם לא יושבים טוב בתרגול המורה יחזור איתכם שוב ושוב עד שתבינו את כל החומר במלואו.

העבודה בתחום בניית אתרים האם יש עבודה?

לימודי בניית אתרים מאפשרים לסטודנטים לעבוד בתחום ההייטק  קורסים  אלו מתאימים לבוגרי מסלול עיצוב גרפי תחילה. אי אפשר לעבוד בתחום בניית אתרים אם אין לכם ניסיון קודם בעיצוב גרפי. כיום המחסור מורגש מאוד היות ומרבית המעצבים הגרפיים מעדיפים לעבוד בחברות היי-טק כי השכר שם גבוה יותר מה שיצר קפיצה בשכר מאוד גבוהה למעצבים גרפיים שעובדים באפיון וחוויית משתמש. נוכל לראות את זה על ידי פרסום משרות דרושים בפייסבוק או בכל מקום אחר.

בעמוד הכנו לכם שיעורי הסבר מה זה בניית אתרים כדי להסביר לכם מה אתם הולכים לעשות במקצוע הזה בחברות ההיי-טק, השיעורים הם למתחילים וגם לכאלה שרוצים לדעת מה קורה בעולם התקשורת החזותית.