איך להיות גרפיקאי דרך לימודים אונליין באינטרנט?

מחפשים ללמוד עיצוב גרפי וגרפיקה ואין לכם אפשרות ללכת ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה? חלום חייכם לדעת לעצב פרסומות או באנרים לקידום עסקים? עסוקים מידי כדי לבזבז שעות בנסיעות למקומות לימוד? נוכל להציע לכם ללמוד אונליין אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים בעיצוב גרפי וכל זה בהוראה פרטית ואישית עם מורה פרטי מעבר לקו, לימודים אישיים אחד על אחד יבטיחו לכם לקבל את כל תשומת הלב המלאה שהוראה פרטית מאפשרת, המורה הפרטי נמצא מולך בקו ומסביר לך איך לעצב בצורה מקצועית תוך שימת דגש על חוקי הגרפיקה רב תחומית.

איך לומדים דרך האינטרנט גרפיקה ממוחשבת

הכל באמצעות נפלאות הטכנולוגיה שמאפשרת לנו לחסוך זמן, בית הספק מספר לסטודנט תוכנה שמאפשרת לצפות במסך של הסטודנט, באמצעות שיטת לימודים זו המורה יכול להזיז את העכבר של הסטודנט תוך הסברים מעמיקים על עיצוב בתוכנה, לאחר ההסבר של המורה הסטודנט מתרגל את החומר כדי לראות שהוא אכן מבין הכל בצורה מסודרת, במידה ויש שאלה או נושא שלא ברור המורה לא יכול להתקדם בחומר הלימודי, לאחר התרגול במידה ויש נושא שלא ברור המורה יחזור שוב על כל המהלכים בתוכנות עד שהסטודנט יבין, באמצעות תוכנת החיבור ושיחה דרך מיקרופון ואוזניות הסטודנט מקבל יחס אישי בדיוק כמו שיעור פרטי רק ללא נסיעות ובזבוז זמן מיותר. תוכלו לראות בקישור המצורף מכללה מומלצת ללימודי גרפיקה וכל זה דרך האינטרנט https://www.maariv.co.il/business/tech/Article-700957 לימודים מומלצים כתבה במעריב

לימודי גרפיקה במתכונת של שיעורים פרטיים יבטיחו לך לקבל את כל החומר בצורה מסודרת עם דגש על יחס אישי, אין לחץ בשיעור בגלל כיתה והחומר מועבר בצורה אישית מה שמאפשר לסטודנט לקבל את כל החומר בכפית בצורה פרטית.

לימודי גרפיקה נושאי הלימוד

במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת אונליין תלמדו כיצד לחשוב כגרפיקאים מקצועיים ותלמדו לפתח פרסומות ומיתוג לעסקים באמצעות אלמנטים ויזואליים בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי. במהלך הלימודים תלמדו את מהלך החשיבה ההתחלתי לפני שמתחילים לבצע פרויקטים תשתמשו בחוקים לגרפיקה החל מהבנה מעמיקה של מסרים דרך תמונות או אלמנטים בשימוש טיפוגרפיה נכונה בהתאם לקהל היעד שאליו מעצבים. לכל אורך הלימודים תהיו עסוקים בהכנה של תיק עבודות היות וזה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל לאחר סיום הלימודים למקומות עבודה.

התוכנות הגרפיות בלימודי גרפיקה ועיצוב

התוכנות הגרפיות של חברת אדובי אלו הכלים היחידים שאיתם המעצבים הגרפיים עובדים כדי להקים גרפיקות מקצועיות. התוכנות הם הפוטושופ לעיצוב והכנה של תמונות. אילוסטרייטור באמצעות התוכנה מכינים גרפיקה וקטורית על ידי צורות וקווים מעוגלים. בתוכנת אינדיזיין משמשת את הגרפיקאי לעיצוב חוברות וקטלוגים מעוצבים לקידום מכירות. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לשלב בין כל התוכנות כדי להכין את תיק העבודות.

תיק העבודות בתקופת הלימודים והעבודה

כיום תיק עבודות זה הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל למקומות עבודה. אמנם תקבלו תעודה מקצועית בסיום הלימודים אבל אף אחד לא מסתכל על התעודות שלכם אלא על הידע שאתם יודעים להעביר דרך התוכנות הגרפיות תוך שימוש בטרנדים החדשים שמותאמים לתקופה הזו. לפני שיזמינו אתכם לראיון עבודה יבקשו לראות תיק עבודות תחילה וזה הדבר היחידי שיקבע אם תגיעו לראיון עבודה או לא.