קורס עיצוב וגרפיקה ממוחשבת בחיפה

החלטתם ללמוד קורס עיצוב גרפי בחיפה, תכננתם את זמני ההגעה הנכונים לקורס ובכל זאת אתם שמים לב שבכל פעם אתם מבזבזים זמן יקר על הכביש או בנסיעות. לעיתים אתם נתקעים בפקקים ומגלים שנסיעות הלוך חזור אורכות כשעתיים שלמות אותן הייתם יכולים לתעל לדברים אחרים. ודאי עברה במוחכם המחשבה, מה היה קורה אילו הייתם לומדים קורס עיצוב גרפי בחיפה אונליין מהבית. כמה נוח זה היה יכול להיות?

כיום בעידן הגלובלי, כאשר הכל פועל על גבי רשת האינטרנט, אתם לא מוגבלים יותר במיקום בו תלמדו, להפך יש מגמה שהולכת וגדלה לכיוון לימודים באופן מקוון מהבית, אפילו באוניברסיטאות הגדולות. אנו במכללת אונליין – המכללה ללימודי העיצוב ומקצועות ההייטק שכללנו את המגמה המקוונת ואת הקורסים שלנו ניתן לעשות אונליין מהבית. אם ברצונכם ללמוד קורס עיצוב גרפי, כל מה שתזדקקו לו זה בעצם מחשב, אוזניות ומיקרופון איתן תוכלו לשמוע ולדבר עם המורה. כמו כן, תצטרכו להקדיש שעה אחת בשבוע ללמידה של קורס עיצוב גרפי אונליין מהבית. את זמן הנסיעה שהייתם מבזבזים בדרך למיקום הלימודים, תוכלו להשאיר לשיעורי הבית שלכם או סתם לדברים שהייתם רוצים לעשות בזמן הזה.

האם לימוד עיצוב גרפי באונליין מהבית יהיה איכותי כמו לימוד עיצוב גרפי בחיפה?

התשובה לכך היא חד משמעית כן ויש שיאמרו של לימודי עיצוב גרפי אונליין מהבית איכותיים יותר ומאפשרים דינמיות ולמידה עם תשומת לב לפרטים מאשר בקורס רגיל שאתם צריכים להגיע אליו. אין יותר טוב מלשבת בנוחות שלכם בבית וללמוד את הקורס שאתם רוצים. אצלנו תסיימו את הלימודים עם תעודת מעצב גרפי והכי חשוב עם תיק עבודות מגוון שהוא כרטיס הכניסה שלכם לשוק העבודה. במכללת אונליין לא מתפשרים על איכות הלימודים. חשוב לנו שהסטודנטים יצליחו ומכיוון שהשיעורים מתבצעים אחד על אחד, תמיד אפשר לעצור אם לא הבנתם חומר מסוים. הכל נעשה בקצב שלכם.

אילו תוכנות לומדים בלימודי עיצוב גרפי בחיפה אונליין מהבית?

כמו בכל לימודי עיצוב גרפי, גם אצלנו במכללת אונליין תלמדו את התוכנות הטובות של חברת אדובי. פוטשופ, אילוסטריטור ואינדיזיין. לימודי תוכנת הפוטושופ יקנו לכם את האפשרות לעשות עיבוד תמונה ברמה גבוהה מאוד, תוכלו ליצור מניפולציות על תמונות לחבר בין תמונות וליצור בהן דרמטיות בעזרת צבעים וצורות. לאחר שתלמדו היטב את תוכנת הפוטושופ, תעברו לתוכנה המרכזית ביותר אצל מעצבים גרפיים הרי היא אילוסטרייטור. בעזרת האילוסטרייטור תוכלו ליצור קווים על תמונה, לעצב לוגואים, כרטיסי ביקור ועוד המון דברים. תוכנה זו והיא בעצם המשלימה של העיצוב בפוטושופ והופכת אותו לעיצוב סופר איכותי והרבה יותר מתוחכם. בסוף הלימודים תלמדו את תוכנת אינדיזיין אשר בתוכה תוכלו לעצב כיתוב ותוכן. כמו שאתם רואים מדובר בקורס איכותי ביותר אשר יקנה לכם ידע מקצועי ואיתו תרגישו בטוחים לצאת לשוק העבודה.