ללמוד את תוכנת פוטושופ דרך האינטרנט – שיעורי הסבר על פוטושופ ביוטיוב בעברית

רוצים ללמוד את תוכנת פוטושופ דרך האינטרנט ולא יודעים מאיפה להתחיל? מה תוכנת פוטושופ מסוגלת לעשות? בכתבה הבאה הכנו לכם אינספור סרטונים שתוכלו לראות מה תלמדו דרך האינטרנט. שיעורי הבית בתוכנת הפוטושופ יאפשרו לכם להגיע למקומות מאוד גבוהים אם תתרגלו את החומר כל הזמן. בכתבה הבאה נסביר לכם איך אפשר ללמוד אונליין עם מורים פרטיים במתכונת של שיעורים פרטיים אחד על אחד וכל זה דרך הבית. השיעורים בעמוד זה מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להבין איך אפשר לעצב באמצעות תמונות. גם אם יש לכם ידע בתוכנת הפוטושופ בהחלט תוכלו להתקדם לקורס פוטושופ למתקדמים ולשדרג את יכולות העיצוב שלכם שכבר קיימים בתוכנה.

ללמוד את הפוטושופ כדי להכין פרסומות ומודעות בפייסבוק ובאינסטגרם

האם ידיעת תוכנת הפוטושופ בלבד תאפשר לכם להיות מעצבים גרפיים? התשובה היא לא. כדי להיות מעצבים גרפיים עליכם ללמוד גם את חוקי העיצוב הנלמדים במהלך הלימודים. תלמדו כיצד להעביר מסרים מכירתיים ושיווקיים כדי לעזור ללקוחות ומעסיקים לקדם את העסקים שלהם באמצעות הפרסומות שתכינו. בתקופת הלימודים תלמדו כיצד לשלב צבעים בצורה נכונה ולהתאים אותם בדיוק לקהל היעד שצופה במודעות שתעצבו. תלמדו כיצד לעצב מבחינה ויזואלית את התמונות ולהניח אלמנטים בעיצוב לפרסומת.

תוכלו לראות עבודות בעיצוב גרפי המפורסמות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם דרך עיצובים שנעשו על ידי מעצבים גרפיים גרפיקאים בתוכנת הפוטושופ. כדי לעצב בצורה נכונה המעצבים לוקחים תמונות ועושים להם עיבודים גרפים על ידי מניפולציות שתוכנת פוטושופ מאפשרת.

איך לומדים אונליין מהבית את תוכנת הפוטושופ

לימודים אונליין מתבצעים דרך תוכנת שיתוף מסכים שמאפשר למורה הפרטי שלכם לעבוד ישירות על תוכנת הפוטושופ שיש לכם במחשב. במהלך השיעור המורה יסביר לכם מהלכים וצעדים בתוכנה, לאחר מכן תצטרך לתרגל את החומר בצורה פרטית מול המורה. במידה ויש נושא שלא ברור המורה לא יכול להתקדם לנושאים חדשים עד שכל החומר לא ברור לכם בצורה טובה. במידה ויש נושא שלא ברור המורה יכול לחזור על החומר ויתקן לכם את כל המהלכים. בסיום כל שיעור תקבלו שיעורי-בית ותרגילים מהמורה הפרטי שלכם כדי לשדרג לכם את יכולות העיצוב ולהכין איתכם עיצובים שונים שתוכנת פוטושופ מאפשרת. תוכלו לצפות בקישור הבא איך סטודנטים לומדים מהבית אחד על אחד בצורה פרטית ואישית ולצפות באינספור סרטונים וטיפים שהכנו לכם על עולם הפוטושופ ועיצוב גרפי יחדיו.

פיתוח החשיבה היצירתית באמצעות הקורס לעיצוב פרסומות ובאנרים

במסגרת הלימודים תלמדו לא רק את הפקודות שתוכנת פוטושופ מאפשרת אלה תלמדו לפתח את החשיבה היצירתית דרך שימוש בתמונות. בית הספר יחשוף אתכם למאגרים של תמונות להורדה חינם ותוכלו להשתמש איתם במהלך הלימודים. Photoshop נותנת פתרונות דיגיטליים לא רק למעצבים גרפים אלא גם לצלמים כולם בסופו של דבר לומדים את התוכנה באותה שיטה וכל אחד לוקח מהתוכנה את מה שהוא צריך. אם יש לכם נושאים מיוחדים שאתם רוצים להתמקד בהם בתקופת הלימודים תוכלו לעדכן את המורה  כדי ליצור יעילות מלאה בלימודים. השיעורים בעמוד זה הם דוגמאות קטנות ממה שתלמדו בתוכנת הפוטושופ עיצוב גרפי וצילום.